Czyszczenie separatorów tłuszczu – Łódź
Oferujemy profesjonalne usługi, które pomogą usprawnić funkcjonowanie sieci kanalizacyjnych. Wykonujemy czyszczenie separatorów tłuszczu, osadników oraz przepompowni, które oczyszczają ścieki z substancji ropopochodnych, tłuszczu czy skrobi. Dzięki ich zastosowaniu można wyeliminować skutecznie zagrożenia skażenia środowiska. Możemy szybko i dokładnie usunąć wszelkie zanieczyszczenia, które niekorzystnie wpływają na eksploatację sieci wodno-kanalizacyjnej.

Wszelkie czynności w zakresie czyszczenia przepompowni, osadników oraz separatorów tłuszczu wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Oferujemy nasze usługi na terenie Łodzi oraz w najbliższych okolicach. Dysponujemy do tego celu odpowiednią wiedzą, sprzętem oraz doświadczeniem. Jednocześnie oferujemy wywóz osadów, zapewniając ich składowanie, jak i utylizację.

Co jeszcze oferujemy?

Zajmujemy się profesjonalną obsługą kanalizacji zarówno klientów prywatnych, jak i firm i przedsiębiorstw.

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH

Wywozimy nieczystości płynne zarówno przydomowe jak i przemysłowe.

CZYSZCZENIE KANALIZACJI

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie konserwacji oraz czyszczenia instalacji kanalizacyjnych metodą hydrodynamiczną. Polega ona na wypłukiwaniu wodą pod dużym ciśnieniem nieczystości znajdujących się w kanalizacji. Czyszczenie wykonujemy przy użyciu wysokociśnieniowych samochodów WUKO które pompują wodę do specjalnie zaprojektowanej głowicy. Dzięki silnym strumieniom wody skierowanym do tyłu zanieczyszczenia są rozbijane i wypłukiwane za dyszą. W zależności od typu osadów,rodzaju kanalizacji lub miejsca zatoru wykorzystuje się różne dysze czyszczące. Metoda doskonale nadaje się do czyszczenia każdej kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

CZYSZCZENIE SEPARATORÓW I OSADNIKÓW

Oferta obejmuje kompleksową obsługę separatorów tłuszczu stosowanych głównie w obiektach gastronomicznych oraz separatorów ropopochodnych odpowiadających za zbieranie zanieczyszczeń z parkingów, dróg, myjni, garaży podziemnych i stacji benzynowych.
Zajmujemy się usuwaniem odpadów, myciem, przeglądem i transportem.

INSPEKCJA KAMERĄ TV

Posiadamy specjalistyczną kamerę umożliwiająca monitoring i kontrolę ciągów kanalizacyjnych. Inspekcja pozwala na dokładną lokalizacje miejsca usterki i określenie przyczyn awarii, oraz najtańszego i najszybszego sposobu usunięcia.

CZYSZCZENIE WPUSTÓW BURZOWYCH

Czyścimy wpusty burzowe usuwając powstałe osady. Wybieramy z dna studni gruz i kamienie. Myjemy ściany, dno i wykonujemy płukanie za pomocą pompy wysokiego ciśnienia.

CZYSZCZENIE PRZEPOMPOWNI

Świadczymy usługi serwisu i czyszczenia przepompowni ścieków. Wykonujemy gruntowne czyszczenie dna, ścian i pomp przy użyciu pojazdu ssąco-płuczącego.

CZYSZCZENIE PRZYDOMOWYCH BIOLOGICZNYCH OCZYSZCZALNI EKO

Wykonujemy pełny serwis przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków. Czyścimy układy rozsączające i filtry. Zajmujemy się myciem ciśnieniowym zbiorników oraz oczyszczamy osadniki z części stałych i ciekłych.

UDRAŻNIANIE KANALIZACJI

Wykonujemy udrażnianie kanalizacji z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Usługę wykonujemy w mieście Łódź i w okolicach.

Kontakt

}

8:00 - 16:00

Traktorowa 22
91-129 Łódź