Inspekcja kamerą TV, monitoring kanalizacji

Wykonywanie okresowej kontroli stanu instalacji pozwala zapobiec wielu awariom, mającym swoją przyczynę w niedrożności rur. Nasza firma zajmuje się realizacją kompleksowych przeglądów za pomocą kamery inspekcyjnej marki G-Tools. Urządzenie pozwala wykonać monitoring kanalizacji w ciągach o średnicy od 50 do 400 milimetrów. Dzięki niemu jesteśmy w stanie ocenić stan poszczególnych odcinków instalacji oraz określić miejsce ewentualnego uszkodzenia lub niedrożności rur.

Kontrola stanu ciągów kanalizacyjnych

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, dlatego podczas przeglądów wykrywamy nawet drobne nieprawidłowości. Skutecznie określamy stan rur oraz dobieramy odpowiednie metody działania. Po wykonaniu monitoringu, w zależności od znalezionych usterek, proponujemy klientom wycinanie korzeni, dokładne czyszczenie kanalizacji lub inne prace poprawiające jej funkcjonowanie. Zarówno w momencie wykonywania inspekcji, jak i udrażniania rur korzystamy z profesjonalnych urządzeń. Dysponujemy pojazdami ze specjalistycznym sprzętem WUKO, które umożliwiają nam usuwanie zanieczyszczeń, nawet jeśli znajdują się one w trudno dostępnych miejscach.

Wszystkich klientów zachęcamy do wykonywania monitoringu kanalizacji na bieżąco, gdyż wówczas ewentualne zniszczenia, nieszczelności lub zatory są zazwyczaj niewielkie. Można je więc szybko i tanio usunąć, przywracając instalację do prawidłowego działania. Ryzyko, że konieczny będzie kompletny remont jest wówczas minimalne i udaje się ograniczyć koszty naprawy.

Nasza firma wykonuje usługi monitoringu kamerą inspekcyjną na terenie Łodzi oraz okolic. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, służąc im fachową poradą oraz dobierając najbardziej korzystne metody udrażniania. Każde nasze działanie realizowane jest z dbałością o środowisko naturalne oraz zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeśli potrzebujesz ekspresowej pomocy, jesteśmy dostępni przez cały czas, o każdej porze, siedem dni w tygodniu. Na miejscu zdarzenia wykonujemy monitoring kanalizacji oraz sprawnie przystępujemy do usunięcia awarii.

Kontakt

}

8:00 - 16:00

Traktorowa 22 lok. 52
91-129 Łódź

NIP: 7311871048
REGON: 365796973