Inspekcja kanalizacji kamerą samojezdną

W trosce o najwyższy poziom satysfakcji klientów, nieustannie rozwijamy nasze przedsiębiorstwo i inwestujemy w nowe technologie. W ostatnim czasie uruchomiliśmy usługę polegającą na inspekcji instalacji kanalizacyjnych specjalną kamerą samojezdną o wysokiej rozdzielczości, która pozwala bardzo szybko wykryć oraz dokonać pomiaru wielkości istniejących uszkodzeń rur, nieszczelności i zatorów, a także w wielu przypadkach zidentyfikować przyczynę ich powstawania.

Profesjonalna inspekcja kamerą samojezdną

Tego typu usługi są coraz popularniejsze ze względu na znaczne oszczędności, jakie można dzięki nim wygenerować – doceniają to zwłaszcza większe przedsiębiorstwa posiadające system kanalizacyjny do dużym stopniu skomplikowania.

Innowacyjny sprzęt w postaci kamery zamontowanej na wózku samojezdnym umożliwia bowiem przeprowadzenie inspekcji rur kanalizacyjnych w zakresie średnic od DN 130 do DN 1200 z poziomu terenu. Nagrane podczas wykonywania usługi filmy zapisywane są na dysku twardym urządzenia – bez trudu możemy je później zgrać na płytę DVD lub pendrive. Istnieje ponadto możliwość generowania wykresów inklinacji (spadków) oraz szczegółowych raportów wideo dotyczących konkretnego odcinka, a także sporządzania czytelnych wydruków zawierających wszystkie dane potrzebne do analizy stanu technicznego instalacji.

Z kolei dzięki precyzyjnemu, laserowemu pomiarowi szczelin dużo szybciej jesteśmy w stanie rozpocząć pracę i przywrócić prawidłowe działanie instalacji. Przekłada się to na krótsze przestoje w przypadku firm, pozwala skutecznie ograniczyć straty, zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników i zapobiec poważniejszym uszkodzeniom kanalizacji, zanim jeszcze szczeliny lub pęknięcia spowodują przedostanie się dużych ilości ścieków do środowiska naturalnego.

Inspekcja systemów kanalizacyjnych kamerą samojezdną przed rozpoczęciem użytkowania

Na etapie budowy sieci kanalizacyjnej może wystąpić cały szereg problemów, takich jak choćby niewłaściwe przygotowanie podłoża, nieprawidłowości montażowe, czy obecność przeszkód we wnętrzu przewodów rurowych. Usterki te z pewnością będą się z czasem pogłębiać, o ile nie usuniemy ich odpowiednio wcześnie – dlatego bezpośrednio po położeniu instalacji warto zlecić nam przeprowadzenie inspekcji przy użyciu kamery samojezdnej.

Zyskają Państwo wówczas pewność, że wykryte zostaną wszelkie niepotrzebne spadki mogące przyczynić się do powstania niedrożności, ewentualne uszkodzenia mechaniczne i inne wady, za które odpowiedzialny jest wykonawca. Nie będzie wówczas trudności z wykonaniem napraw jeszcze w czasie trwania okresu gwarancyjnego.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych kompleksowych usług inspekcyjnych wykonywanych przy użyciu nowoczesnej kamery samojezdnej!

 

Kontakt

}

8:00 - 16:00

Traktorowa 22 lok. 52
91-129 Łódź

NIP: 7311871048
REGON: 365796973