Przepychanie kanalizacji Łódź
Proponujemy profesjonalne usługi z zakresu przepychania kanalizacji, które świadczymy dla klientów indywidualnych oraz zarządców nieruchomości instytucji użyteczności publicznej, obiektów biurowych czy komercyjnych. Stosujemy przy tym sprawdzone rozwiązania i nie stosujemy wyłącznie jednej metody. Techniki udrażniania dostosowujemy do zastanego problemu.

Przed przystąpieniem do konkretnych działań podejmujemy się w pierwszej kolejności diagnozy. Nim przeprowadzimy przepychanie kanalizacji sprawdzamy, jaki sposób przetykania będzie odpowiedni – np. przy próbach udrożnienia za pomocą sprężyny elektrycznej rur zatkanych przez zalegający osad może być nieskuteczne. W zależności od potrzeb stosujemy wysokociśnieniowe lub mechaniczne udrażnianie instalacji. Nasze usługi świadczymy na terenie Łodzi i okolic.

Co jeszcze oferujemy?

Zajmujemy się profesjonalną obsługą kanalizacji zarówno klientów prywatnych, jak i firm i przedsiębiorstw.

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH

Wywozimy nieczystości płynne zarówno przydomowe jak i przemysłowe.

CZYSZCZENIE KANALIZACJI

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie konserwacji oraz czyszczenia instalacji kanalizacyjnych metodą hydrodynamiczną. Polega ona na wypłukiwaniu wodą pod dużym ciśnieniem nieczystości znajdujących się w kanalizacji. Czyszczenie wykonujemy przy użyciu wysokociśnieniowych samochodów WUKO które pompują wodę do specjalnie zaprojektowanej głowicy. Dzięki silnym strumieniom wody skierowanym do tyłu zanieczyszczenia są rozbijane i wypłukiwane za dyszą. W zależności od typu osadów,rodzaju kanalizacji lub miejsca zatoru wykorzystuje się różne dysze czyszczące. Metoda doskonale nadaje się do czyszczenia każdej kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

CZYSZCZENIE SEPARATORÓW I OSADNIKÓW

Oferta obejmuje kompleksową obsługę separatorów tłuszczu stosowanych głównie w obiektach gastronomicznych oraz separatorów ropopochodnych odpowiadających za zbieranie zanieczyszczeń z parkingów, dróg, myjni, garaży podziemnych i stacji benzynowych.
Zajmujemy się usuwaniem odpadów, myciem, przeglądem i transportem.

INSPEKCJA KAMERĄ TV

Posiadamy specjalistyczną kamerę umożliwiająca monitoring i kontrolę ciągów kanalizacyjnych. Inspekcja pozwala na dokładną lokalizacje miejsca usterki i określenie przyczyn awarii, oraz najtańszego i najszybszego sposobu usunięcia.

CZYSZCZENIE WPUSTÓW BURZOWYCH

Czyścimy wpusty burzowe usuwając powstałe osady. Wybieramy z dna studni gruz i kamienie. Myjemy ściany, dno i wykonujemy płukanie za pomocą pompy wysokiego ciśnienia.

CZYSZCZENIE PRZEPOMPOWNI

Świadczymy usługi serwisu i czyszczenia przepompowni ścieków. Wykonujemy gruntowne czyszczenie dna, ścian i pomp przy użyciu pojazdu ssąco-płuczącego.

CZYSZCZENIE PRZYDOMOWYCH BIOLOGICZNYCH OCZYSZCZALNI EKO

Wykonujemy pełny serwis przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków. Czyścimy układy rozsączające i filtry. Zajmujemy się myciem ciśnieniowym zbiorników oraz oczyszczamy osadniki z części stałych i ciekłych.

UDRAŻNIANIE KANALIZACJI

Wykonujemy udrażnianie kanalizacji z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Usługę wykonujemy w mieście Łódź i w okolicach.

Kontakt

}

8:00 - 16:00

Traktorowa 22
91-129 Łódź