Przepychanie kanalizacji Warszawa

Masz nagły problem z kanalizacją?

Szybko i profesjonalnie uporamy się z zatkaną kanalizacją, zapchanymi rurami i innymi awariami. Wykonujemy profesjonalne czyszczenie i udrażnianie rur kanalizacyjnych.

Oferujemy swoje usługi na terenie Łodzi, Warszawy i okolic.

 

 

Firma POL-KAN w swojej ofercie posiada kamery samojezdne, którymi możemy przeprowadzić inspekcję rur o średnicy fi 130mm do fi 1200mm. Wykonujemy kompleksową inspekcję kanalizacji wraz z poziomem spadków. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy.

 

Sprawny i wydajny system odprowadzania ścieków jest jednym z podstawowych elementów decydujących o komforcie użytkowania obiektów przemysłowych, jak również prywatnych gospodarstw domowych. Jednak w każdym z takich systemów — w wyniku zaniedbań, awarii lub innych zdarzeń losowych — może powstać zator. Dlatego właśnie szereg naszych usług uzupełnia kompleksowe czyszczenie i przepychanie kanalizacji na terenie Warszawy i okolic. W skład naszych działań wchodzi sprawny dojazd do klienta, udrażnianie rur oraz czyszczenie separatorów.

Udrażnianie kanalizacji i czyszczenie separatorów — Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak naglącym problemem może okazać się zator w rurze odprowadzającej ścieki. Dlatego też niezmiennie dokładamy wszelkich starań, aby dojazd oraz właściwy proces przepychania instalacji sanitarnej lub czyszczenia separatorów przebiegał ekspresowo, przy jednoczesnym zachowaniu właściwego profesjonalizmu oraz jakości wykonanej usługi. Na wezwania odpowiadamy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Istotnym elementem wpływającym na powodzenie i szybkość procesu udrażniania kanalizacji jest dobór sprzętu odpowiedniego do danego rodzaju instalacji. W przypadku rur i odpływów w mieszkaniach prywatnych — gdzie liczy się przede wszystkim kompaktowość stosowanych rozwiązań — do przepychania wykorzystujemy lekkie sprężyny elektryczne, oferujące dostateczną swobodę działania. Obiekty przemysłowe lub miejskie nierzadko wymagają udziału cięższego sprzętu — na przykład WUKO.

Czyszczenie separatorów polega natomiast na usuwaniu osadów ropopochodnych lub zawiesin tłuszczowych z wody biegnącej w rurach instalacji sanitarnej. Regularna konserwacja orurowania pod względem separatorów jest szczególnie istotna w kontekście obiektów z branży gastronomicznej.

Udrażnianie kanalizacji — przepychanie instalacji sanitarnych w Warszawie

Cechuje nas profesjonalizm oraz wyjątkowa etyka pracy — do każdego przypadku udrażniania podchodzimy z należytym pietyzmem. Efektywne przepychanie kanalizacji jest wynikiem rozległej wiedzy i doświadczenia oraz latami wypracowywanych procedur.

Kontakt

}

8:00 - 16:00

Traktorowa 22 lok. 52
91-129 Łódź

NIP: 7311871048
REGON: 365796973