Referencje

Najlepszą wizytówką przedsiębiorstwa są pozytywne opinie klientów, potwierdzające fachowość obsługi i sumienną realizację zleceń. Cieszymy się, że jakość naszych usług poświadczają nie tylko nasze własne słowa, ale również referencje otrzymane od firm, z którymi mieliśmy przyjemność dotychczas współpracować.

W tej zakładce znajdą Państwo zaledwie kilka spośród pozytywnych opinii wystawionych naszemu przedsiębiorstwu. Zachęcamy do zapoznania się z każdą z nich w celu lepszego poznania firmy Pol-Kan oraz zalet świadczonych przez nią usług. Sądzimy, że referencje powiedzą Państwu sporo na temat zasad, którymi kierujemy się w naszej działalności.

Opinie klientów – motywacja do dalszej pracy

Fakt, że nasza praca jest doceniania, powoduje, że jeszcze bardziej zależy nam na ciągłym podnoszeniu kompetencji i służeniu wszystkim klientom naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Do każdego zlecenia podchodzimy jak do nowego wyzwania, co przejawia się w naszym zaangażowaniu we wszystkie powierzone sprawy. Sumiennie prowadzimy naszą działalność i jesteśmy do dyspozycji klientów przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, każdego dnia. Nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpi awaria, dlatego jednym z naszych celów jest dyspozycyjność i szybka pomoc usługobiorcom w momencie wystąpienia usterki.

Firma Pol-Kan wspiera klientów także w bieżących pracach kanalizacyjnych takich, jak: przeglądy instalacji czy regularne usuwanie osadów. Niezależnie od skomplikowania działań, wartości czy rodzaju zlecenia nasze zaangażowanie w pracę zawsze pozostaje na najwyższym poziomie. Między innymi właśnie dzięki temu możemy zaprezentować Państwu wspomniane referencje.

Wśród opublikowanych dokumentów znajduje się również certyfikat wystawiony przez zarządców nieruchomości TuMieszkamy. Stanowi on potwierdzenie, iż nasze przedsiębiorstwo spełnia wysokie standardy jakości i jest godne Państwa zaufania.

Zapraszamy do lektury wszystkich umieszczonych tutaj referencji. Zachęcamy również do zapoznania się z opisami poszczególnych usług z naszej oferty.

 

Kontakt

}

8:00 - 16:00

Traktorowa 22 lok. 52
91-129 Łódź

NIP: 7311871048
REGON: 365796973