Udrażnianie kanalizacji Łódź

Usługi czyszczenia odpływów

W zależności od typu instalacji, z którą mamy do czynienia, dobieramy odpowiedni sprzęt i metody działania. W przypadku udrażniania kanalizacji znajdującej się wewnątrz budynku, korzystamy ze sprężyn elektrycznych marki Ridgid. Stanowią one skuteczne narzędzia do prac wykonywanych w blokach, wieżowcach czy kamienicach. Sprawdzają się również w momencie usuwania zanieczyszczeń, powstających w rurach na wysokich piętrach budynków. Urządzenia te możemy zabrać ze sobą w trudno dostępne miejsca, co zdecydowanie ułatwia i usprawnia pracę.

Sprężyny elektryczne amerykańskiego producenta to urządzenia odporne na uszkodzenia i przeznaczone do użytku nawet w wąskich przewodach instalacji. Za ich pomocą wykonujemy mechaniczne udrażnianie kanalizacji, składających się z rur o średnicy od trzydziestu do dwustu milimetrów. Produkty Ridgid sprawdzają się do czyszczenia odpływów umywalek, pryszniców, wanien czy toalet. Pozwalają usunąć duże i małe zatory, nie uszkadzając instalacji.

Sprawne usuwanie zatorów

Nasza firma istnieje w branży udrażniania kanalizacji od lat, a przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenia, które pozwalają nam działać jeszcze sprawniej. Sprężyny elektryczne firmy Ridgid stosujemy od długiego czasu, bowiem umożliwiają nam dotarcie do odpływów nawet w ciasnych miejscach, takich jak chociażby szafka pod kuchennym zlewem. Ponadto są łatwe w użyciu, mimo że posiadają zaawansowane rozwiązania, które stanowią pomoc w naszej pracy.

Dzięki zatrudnianiu profesjonalistów oraz korzystaniu z najlepszych, specjalistycznych urządzeń na rynku jesteśmy w stanie wykonać powierzone zadania, nie zanieczyszczając otoczenia. Domowe instalacje kanalizacyjne udrażniamy za pomocą lekkich sprężyn elektrycznych, co pozwala nam niewielkim wysiłkiem umieścić je w odpływie i skierować w wybranym kierunku.

Jeśli potrzebują Państwo szybkiej pomocy z zakresu czyszczenia oraz udrażniania kanalizacji, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu oraz adresem e-mail, które znajdziecie Państwo w sekcji Kontakt.

Kontakt

}

8:00 - 16:00

Traktorowa 22 lok. 52
91-129 Łódź

NIP: 7311871048
REGON: 365796973