Wycinanie korzeni z kanalizacji

W ramach naszej oferty zajmujemy się czyszczeniem i udrażnianiem instalacji, wpustów burzowych oraz przepompowni ścieków. Świadczymy usługi wycinania korzeni z kanalizacji za pomocą metody hydrodynamicznej i mechanicznej. W naszej pracy korzystamy z aut WUKO z pompą wysokiego ciśnienia oraz z głowic wyposażonych w specjalne noże i łańcuchy.

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz bogatemu wyposażeniu firmy jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie urządzenia do prowadzonych działań oraz typu instalacji i jej dostępności. Wycinanie korzeni z kanalizacji zawsze odbywa się z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. W przypadku wątpliwości co do rozmiarów zatoru czy jego lokalizacji każdorazowo wykonujemy inspekcję kamerą TV. Dzięki temu możemy zapobiec uszkodzeniom instalacji oraz znacznie skrócić czas wykonania usługi.

 

Bieżące sprawdzanie stanu instalacji

W naszej działalności mamy do czynienia z różnymi typami zatorów. Niekiedy wystarczy tylko przeczyścić odpływ oraz pozbyć się niewielkich roślin i osadów znajdujących się wewnątrz rur. Innym razem problemem są coraz bardziej rozrastające się kłącza. Ponieważ mogą zagrozić nie tylko drożności rur, ale również ich szczelności, świadczymy usługi ich wycinania.

Aby zapobiec pęknięciu któregoś z elementów instalacji, ważną kwestią jest bieżąca kontrola całego systemu. Dzięki temu można szybko przeprowadzić wycinanie korzeni z kanalizacji, zanim jeszcze staną się na tyle duże, że całkowicie zablokują przepływ. Okresowy monitoring stanu rur pozwala szybko znaleźć ewentualne nieszczelności czy pęknięcia, przez które w przyszłości do kanalizacji mogą przedostać się korzenie. Wówczas nie dopuszczą Państwo do poważnych awarii, którym zaradzenie będzie wymagało zdecydowanie większych nakładów finansowych oraz czasowych.

Świadcząc usługi udrażniania rur, często dopiero po inspekcji dowiadujemy się o przyczynach powstania zatoru. Wówczas decydujemy, czy niezbędne będzie wycinanie korzeni z kanalizacji, czy wystarczy tylko przepłukać przewody.

Kontakt

}

8:00 - 16:00

Traktorowa 22 lok. 52
91-129 Łódź

NIP: 7311871048
REGON: 365796973